Linola Lotion Krem Ne Ise Yarar?

09.12.2022 0 Comments

Linola Lotion Krem Ne Ise Yarar
Günlük kullanıma uygun tam vücut bakımı sağlar. Deve dikeni yağından elde edilen linoleik asit ile zenginleştirilmiştir (linoleik asit sağlıklı bir cildin doğal yapıtaşıdır). Kolay uygulanır ve çabuk emilir (emülsiyon %26 oranında yağ içerir). Kuruluğa bağlı gerginlik, kaşıntı ve kızarıklığı azaltır.

Linola krem neye yarar?

Kaşıntı, kızarıklık ve kuruluğun önlenmesine ve giderilmesine destek. Linola Face Yüz Kremi, aşırı kuru, kaşınan veya tahriş olmuş yüz ciltlerin rahatlamasını destekler.

Lotion krem ne işe yarar?

Vücudunda hem güzel koku hem ferahlık hem yumuşaklık bir arada olsun istemez misin? O halde vücut losyonu kullanmaya ne dersin? Vücut losyonu; vücudun kaybettiği nemi geri kazandırılmasına ve vücudun nem düzeyini dengelemeye faydalı bir bakım ürünüdür. Vücudumuzun nemli kalmasını sağlamaya yardımcı olarak vücudumuza daha pürüzsüz ve parlak görünüm kazandırır.

Losyon ne zaman kullanılır?

Cildin nem dengesini koruyan losyonlar genellikle cildini nemlendirdikten sonra kullanmalısın. Duş sonrası, vücut losyonlarını kullanman daha etkili sonuçlar almanı sağlar. Özellikle sıcak bir duşun ardından gözeneklerin açık olacaktır. Nemini kaybeden cildine losyon uygulamak için bu en doğru zamanı kaçırma!

Mustela krem ne kadar?

14 Ekim 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 41 Mustela Bebek Vücut Kremi modeli içerisinde en ucuz Mustela Bebek Vücut Kremi fiyatı 24.18 TL iken, en yüksek Mustela Bebek Vücut Kremi fiyatı 517.8 TL olarak sitemizde yer alıyor.