Loreal Paris Infallible Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun?

02.11.2022 0 Comments

Loreal Paris Infallible Fondöten Hangi Cilt Tipine Uygun
L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Renkleri – Loreal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten renkleri son derece geniş ve her cilt rengine uygun. Doğru fondöten rengini bulmak hepimiz için büyük bir sınavken, neyse ki bu kadar yüksek kapatıcılığı doğal bir bitişle sunan bir fondötenin en doğru rengini kolayca bulabiliyoruz.

Loreal Paris Infallible fondöten nasıl?

Yüzün kusursuz görünmesini sağlıyor – L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten, cildi kusursuz gösterirken, hafif formülü sayesinde ciltte varlığını hissettirmiyor, ekstra kalın bir katman yaratmıyor. Transfer olmayan bir formülü olduğu için de çizgilerde, gözeneklerde ve burun kenarı gibi yerlerde birikme yapmıyor. Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Loreal Infallible fondöten hangi renk seçimi?

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Renkleri – Loreal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten renkleri son derece geniş ve her cilt rengine uygun. Doğru fondöten rengini bulmak hepimiz için büyük bir sınavken, neyse ki bu kadar yüksek kapatıcılığı doğal bir bitişle sunan bir fondötenin en doğru rengini kolayca bulabiliyoruz.

L’oreal Paris Infaillible 24H Matte Cover kaç ml?

L’ Oréal Paris Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten (90 Rose Porcelain, 30 ml )

True Match Fondöten hangi renk?

L’Oréal Paris True Match Fondöten Renkleri – Bu da ilgini çekebilir En iyi 9 Fondöten Önerisi Devamı L’Oréal Paris True Match fondöten renk seçimi konusunda da bir harika. Genişleyen seçenekleriyle şu an 30 farklı tonuyla, her cilt rengine uyum sağlayan bir rengi bulunuyor. Bunun sebebi de içerisinde doğal renkli pigmentler bulunması.

You might be interested:  Kimyasal Peeling Sonrası Hangi Krem Kullanılır?

Beyaz tenlilerden esmerlere, sıcak cilt alt tonundan soğuk cilt alt tonuna kadar, herkesin kendine tam uyan fondöten rengini kolayca bulabileceği bir renk seçeneği var. Kendi ten rengimize birebir uyan fondöteni bulmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliriz, sen de bizim gibi bu konuda dertliysen, L’Oréal Paris True Match fondötenin renk seçenekleri yüzünü güldürecek.

Editörün Notu: Fondötenin renk açıklamalarındaki ” Dore ” ve ” Rose ” kelimeleri, alt tonlarına referans veriyor. Cilt alt tonun sıcaksa, dore yani sarı alt tonlu olan, soğuk ise de “Rose” yani pembe alt tonlu olan L’Oréal Paris True Match fondöten renklerini tercih edebilirsin.

Maybelline Superstay Fondöten nasıl?

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten Nasıl Kullanılır? – Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten’in hafif formülü sayesinde uygulaması son derece kolay. Ciltte kayıp gidiyor ve çok kısa bir süre içerisinde dağılıyor. Yüksek kapatıcılığa sahip bir fondötenin bu kadar kolay ve eşit bir şekilde ciltte dağılıyor olması, fondötenin en iyi özelliklerinden biri.

Peki gelelim Super Stay Fondöten’i nasıl kullanabileceğine: İster parmaklarınla, ister fondöten fırçasıyla, istersen de nemli makyaj süngeri ile kolayca uygulayabilirsin. Dağıtmaya yüzünün orta kısmından başlayıp, dışa doğru devam edebilirsin. Eğer kapatıcılık etkisini artırmak istersen, gerekli yerlere ikinci bir katı da geçebilirsin.

Editörün Önerisi: Eğer makyaj öncesi cildinin ekstra neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan Maybelline Face Studio Makyaj Bazları’ndan Nemlendirici olanı kullanabilirsin. Senin cilt tipine göre hangi makyaj bazını kullanman gerektiğini öğrenmek için bu testimizi çözebilirsin.