Muskofleks Duo Krem Ne Işe Yarar?

11.12.2022 0 Comments

Muskofleks Duo Krem Ne Işe Yarar
MUSCOFLEX DUO, kireçlenme (osteoartrit), omurganın (vertebral kolon) ağrılı hastalıklarının tedavilerinde, eklem dışı romatizma, ani ortaya çıkan omurilik kaynaklı ağrılı kas kasılmalarının tedavisinde, travma sonrası ve ameliyat sonrasında oluşan ağrı tedavisinde kullanılır.

Muskofleks krem nedir ve ne için kullanılır?

MUSCOFLEX, tiyokolşikosid etkin maddesini içerir.30 g’lık alüminyum tüp içinde 75 mg etkin madde bulunur. MUSCOFLEX esas olarak kas gevşetici etkinliğe sahiptir. Tiyokolşikosid, ağrılı kas spazmlarının semptomatik tedavisi amacıyla kullanılır.

Muscoflex Duo zararlı mı?

İdrarda kan, aşırı miktarda protein olması, idrar miktarının ciddi şekilde azalması (böbrek bozukluklarının belirtileri), Baygınlık (vazovagal senkop), Deri döküntüleri, Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin MUSCOFLEX DUO ‘ya karşı ciddi alerjiniz var demektir.

Muscoflex Duo jel kas gevşetici mı?

Içerisinde %0.25 tiyokolşikosid ve %1.16 diklofenak dietilamonyum bulunan kas gevşetici jel.

Muscoflex kas gevşetici ne işe yarar?

MUSCOFLEX esas olarak kas gevşetici etkinliğe sahiptir. MUSCOFLEX, yetişkinlerde ve 16 yaştan itibaren ergenlerde ani ortaya çıkan omurilik kaynaklı ağrılı kas kasılmalarının ek tedavisinde kullanılır.

Kas gevşetici hap zararlı mı?

Kişiler bilinçsiz kullanım sonucunda birçok ilaçta olduğu gibi bunlarda da çeşitli yan etkilere maruz kalıyor. Uyuşukluk, baş dönmesi, ağız kuruluğu, üriner retensiyon ve olası bağımlılık bu ilaçların bilinen yan etkileri arasında’ ifadelerini kullandı.