Öz Botanik Agri Kesici Krem Ne Işe Yarar?

02.12.2022 0 Comments

Öz Botanik Agri Kesici Krem Ne Işe Yarar
Agridin Krem Ne İşe Yarar? – Bu krem genel olarak kas ve eklem ağrılarını iyileştirmeye yönelik olarak üretilmiştir. Birçok farklı rahatsızlığı tedavi eden bu doğal ağrı giderici kremi doktorlar, masaj terapistleri, fizyoterapistler, sporcular, atletler, spor eğitmenleri ve antrönerleri kullanabilir.

  • Ayrıca her evin ecza dolabında olması gereken bir kremdir.
  • Reklamlar Bu krem artrit ağrıları, kas gerilmeleri, eklem ve kas ağrılarını birkaç dakika içinde yok eder.
  • Çok güçlü bir lokal ağrı kesici ve kas gevşetici kremdir.
  • El ağrıları, kol ağrıları, diz ağrıları, ayak ağrıları, artrit ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, omuz ağrıları ve bacak ağrılarında bu kremi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu krem lavanta yağı ve biberiye yağı içerir. Bu yüzden bu krem genel olarak yoğun migren ağrılarını ve baş ağrılarını tamamen yok eder. Yalnızca şakaklara masaj yaparak bu kremi sürerseniz birkaç dakika sonra rahatladığınızı hissedebilirsiniz. Böylece çok konforlu ve huzurlu bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Öz Botanik 18 bitki karışımı nasıl kullanılır?

Kaşıntı ve çatlama gibi sorunlara neden olan egzama ve sedef hastalıkları için Umut Şifa Öz Botanik 200 ml 18 bitki karışımından faydalanmanız mümkündür. Baş ve boyun bölgelerinde şiddetli ağrılara sebep olan sinüzit ve migren gibi sorunlar yaşıyorsanız ilgili noktalara hafifçe masaj yaparak bu kremi sürebilirsiniz.

Kas gevşetici krem günde kaç kez sürülür?

Teknolojinin gelişmesiyle sürekli bilgisayarlarla dolayısıyla masa başından iş yürütmek, her boş zamanda akıllı telefonlarla vakit geçirmek, yaz sıcaklarından kaçıp klima karşısında serinlemek derken bunların her biri boyun-bel bölgesi kaslarının aşırı gerilmesine yani tutulmasına yol açıyor Bunlar da günlerce sürebilen ağrı ve sancıları beraberinde getiriyor.

Ayrıca burkulma, ezilme, incinme gibi durumlar da günlük rutinimizi olumsuz etkileyerek hareketi de kısıtlıyor. Kas Gevşetici Kullanımı Bu sorunlardan kısa sürede kurtulmak için kullanılan krem ve kapsüller yardıma yetişiyor. Kas gevşetici kremler arasında çok sık kullanılan Muscoflex nedir ve nasıl kullanılır sorularının cevabını yazımızda bulabilir ve bu şikayetlerden hemen kurtulabilirsiniz! Muscoflex nedir ve nasıl kullanılır? Boyun tutulması, bel ağrısı, sırt ağrısı, ayak burkulması gibi birçok nedenle kas kasılmaları ağrılı bir şekilde kendini gösteriyor.

Günlerce geçmek bilmeyen bu ağrı çok rahatsız edici olduğundan Muscoflex gibi kas gevşetici kremler imdada yetişiyor. Bu jelin kullanımında dikkat edilmesi gerekenler arasında şunlar yer alıyor: Ciltte yara, egzama, enfeksiyon, isilik gibi bölgeler varsa buralara kullanılmamalıdır.

  • Jelin sürüldüğü bölgeye göre, uygulandıktan sonra cildin emmesi ve kuruduktan sonra giyinilmesi önerilir.
  • Ullanımından en az bir saat sonra duş yapılmamalıdır.
  • Uygulama bölgesi bezle sarılmamalı, sıcak havlu ya da su torbası gibi uygulamalardan kaçınılmalıdır.15 yaşından küçük çocuklarda, hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanımından kaçınılmalıdır.
You might be interested:  Madoka Magica 3. Cilt Ne Zaman Çıkacak?

Muscoflex jel kullanırken günde 2 veya 3 defa ince bir tabaka halinde ağrılı bölgeye sürmek ve hafif masaj yaparak uygulamak yeterli oluyor. Bu ilacın kullanımını sakıncalı hale getiren durumlardan biri, hamilelik ve emzirme döneminde kullanıldığında ortaya çıkarabileceği etkilerdir.

Gebelikte Kas Gevşetici Kullanımı Hamilelikte Kullanımı: Gebelikte Muscoflex gibi tüm kas gevşeticilerin kullanımı risklidir. Hamilelik dönemi ilerledikçe vücudun ağırlık merkezinde değişiklikler meydana gelir. Bu nedenle anne adaylarının sık sık bel ağrısından yakındığı bilinir. Bel ağrısı kendini çok ciddi boyutta gösterdiği zamanlarda, kas gevşetici ilaçların kullanımı düşünülür ancak bu jeller cilt tarafından emildiğinde bebek için zararlı olabilir.

Özellikle bebeklerde kalp rahatsızlıklarını tetikleyici olduğu düşünülen kas gevşetici ilaçların gebelik döneminde kullanılması önerilmemektedir. Emzirme döneminde de aynı durum geçerlidir. Kas gevşetici merhem veya kapsül fark etmeksizin, bunların içindeki etken maddeleri anne sütüne geçerek bebeğin toksik maddelere maruz kalmasına yol açabilir.

Voltaren krem nerelerde kullanılır?

Voltaren Emulgel Pomad Nasıl Kullanılır? – Voltaren Krem, 12 yaş altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Yetişkin bireylerde ise gün içerisinde 3-4 kere hasar almış deri bölgesine ince bir tabaka halinde sürülmeli ve el ile yavaş yavaş ovarak iyice dağıtılıp, deriye yedirilmelidir.

  1. Voltaren kremi sürdükten sonra ellerinizi sabun ve bol su ile iyice yıkayınız.
  2. Remi geniş bir alana uygulamak zorundaysanız veya uzun süreli tedavide kullanacaksanız herhangi bir etki dahi görmeniz durumunda direkt olarak kullanımı keserek doktorunuza danışmalısınız.
  3. Voltaren krem bileşiminde propilen glikol barındırır.

Bu madde ise uzun süreli kullanımlarda cildinizde iritasyona neden olabilir.