Sarı Alt Tonlu Cilt Ne Demek?

13.11.2022 0 Comments

Sarı Alt Tonlu Cilt Ne Demek
Sıcak cilt alt tonu – Sıcak alt tonuna sahip kişilerin cilt altındaki pigmentleri sarıdır.

Sarı alt tonlu fondöten kimlere yakışır?

Sıcak alt tonlulara özel makyaj önerisi – Sıcak cilt alt tonuna sahip kişilerin ciltlerinde sarı rengi baskındır. Bu kişiler, mercan, kahverengi ve şeftali tonlarını stillerinden eksik etmeliler. Eğer sen de sıcak alt tonuna sahipsen fondötenlerinde sarı alt tonunu tercih etmelisin. Fondötenlerin renk isimlerinde geçen ” Dore “, ” Golden “, ” Warm ” gibi kelimeler, sıcak alt tonlu olduklarını gösterir.

Maybelline New York Fit Me! fondötenlerin 105 Natural Ivory, 110 Porcelain, 119 Golden Beige, 118 Nude, 220 Natural Beige, 250 Sun Beige renkleri de sıcak alt tonlu ciltler için uygun. Allığında ise bronz renkler, mercan ve şeftali tonları sana çok yakışacak. Soğuk pembe tonlarından uzak durmalısın, soğuk alt tonlu renkler seni olduğundan cansız gösterecektir.

Gözlerinde altın ve bakır rengi farları tercih edebilirsin. Kahverengi dumanlı göz makyajı da sana çok uygun olacaktır. Dudaklarında ise şeftali ve sıcak nude tonları denemelisin. Maybelline New York’un Color Sensational Made For All rujlarından 373 Mauve For Me, tüm cilt alt tonlarına yakışacağı gibi, sana da tam olacak! Ürünü buradan inceleyebilirsin. Bu da ilgini çekebilir En iyi 7 mat ruju seçtik Devamı

Sarı alt tonlu olup olmadığı nasıl anlaşılır?

7. Peki Sizinki Hangisi? – Sarı Alt Tonlu Cilt Ne Demek Cilt alt tonunu belirlemede kullanılan en basit yöntem, damar kontrolü. Gün ışığında bileğinizdeki damarlarınızı kontrol ediyorsunuz; damarlarınız mavi görünüyorsa soğuk, yeşil görünüyorsa sıcak alt tona sahip olduğunuz anlamına geliyor. Hem yeşil, hem maviyse de nötr alt tonu demektir.

You might be interested:  Kas Ağrılarına Hangi Krem Iyi Gelir?

Sıcak alt tonlu insanlar ne renk giymeli?

Sıcak Alt Tona Yakışan Kıyafet Renkleri – Sıcak alt tona yakışan kıyafet renklerini merak ediyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Sıcak cilt alt tonuna sahip olanlar için toprak tonları mükemmel bir seçimdir. Sıcak ten tonları için en iyi renkler genellikle, yeşil, kahverengi, hardal sarısı ve sıcak kırmızı gibi renkleri içerir.

Soğuk alt ton hangi renk?

Soğuk (Cool) cilt alt tonuna sahip kişilerin makyaj renkleri – Soğuk cilt alt tonuna sahip kişilerin cilt altındaki pigmentleri pembedir. Bu kişilere makyajda mavi, lacivert, kobalt mavi, mor, mürdüm, bordo, lila, yeşil, gri, gümüş ve pembenin tüm tonları yakışır.

  • Fondöten: Genel olarak soğuk alt tona sahip kişiler alt tonunda pembe tona sahip fondötenler tercih etmelidirler.
  • Zaten tüm fondötenlerin renk açıklamalarında sarı mı yoksa pembe mi olduğu yazmaktadır.
  • Nars All Day Luminous gibi fondötenlerdeki çeşitlilik size aradığınız tonu verir.
  • Allık: Mürdüm, lila, pembe ve bu tonlardaki her allık ideal olur.

Nars’ın pembe tonlarındaki açıklı koyulu allıkları Angelika, Gaiety, Mata Hari, Desire sizin için idealdir. Sarı Alt Tonlu Cilt Ne Demek Far: Pembe ve gül kurusu tonları, morlar, maviler, lacivert, siyah, gri, gümüş, zümrüt yeşili renkleri size en çok yakışan renklerdir. Nars Hardwired Eyeshadow ( Eartshine-Parlak lila pembe) ve Lysithea (gümüş gri) ve Shiseido Luminizing Satin Eye Color Trio (statik mavi) farlara göz atmanızı öneririz.