Sesu Tüy Dökücü Krem Erkek Nasıl Kullanılır?

07.12.2022 0 Comments

Sesu Tüy Dökücü Krem Erkek Nasıl Kullanılır
Uygulama: Kremi doğrudan cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde ince bir tabaka halinde yayınız. Saatinize bakarak kremi cildinizde 5 dakika beklettikten sonra, küçük bir bölgeyi spatulanın ucuyla temizleyerek tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.

Tüy dökücü nasil kullanılır erkek?

Erkek Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır? – Erkek tüy dökücü krem tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiş olduğu için hem normal hem de hassas ciltlerde uygulanabilir. Ancak uygulama yapılırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunur. Tüy dökücünün cilde uygulanma süresine özen gösterilmelidir.

  1. Normal cilt üzerinde 6 dakika, hassas cilt üzerinde ise 3 dakika olarak kullanılabilir.
  2. Böylelikle ciltte oluşabilecek reaksiyonların önüne geçilmiş olur.
  3. Bununla birlikte cilt üzerinde yara, kesik, leke veya ben varsa uygulamadan kaçınılmalıdır.
  4. Tüy dökücü krem, erkek cildi üzerine uygulanırken, bölgedeki tüyler spatula ile kapatılır.

Bölgedeki tüy dökme etkisi tamamlanana kadar 3-6 dakika bekletilir.3 dakika sonunda tüy dökücü etki elde edildiyse temizleyerek cilt bol su ile yıkanır. Beklenen etki sağlanmadıysa 6 dakikaya kadar cilt üzerinde bekletilir ve sonrasında temizlenir.

Erkek tüy Dökücü ne kadar süre etkili?

Tüy Dökücü Krem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Tüy dökücü kremler, güne hızlıca hazırlanmanız gerektiğinde, aniden gelen bir yaz partisi davetinde en büyük kurtarıcınız olabilir. Üstelik tıraş bıçağının aksine cildi tahriş etmez ve cilt yüzeyine kolayca sürülerek tüylerin dökülmesini sağlar.

Veet Tüy Dökücü Krem serisi ile bu pratik deneyimi tüylerinizden kurtulmanın ötesine taşıyabilirsiniz. Cilt tipinize göre özel olarak geliştirilmiş Veet Tüy Dökücü Krem ürünlerini tüylerinizi almak istediğiniz bölgeye kolayca uygulayarak birkaç dakika içinde pürüzsüz bir tene kavuşabilirsiniz, hoş kokusu ve zengin içeriği ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken cilt bakımınızı da aynı anda yapabilirsiniz.

Hatta Veet Duşta Tüy Dökücü Krem ile duş alırken hem enerjinizi hem cildinizi yenileyebilirsiniz. Tüy dökücü krem kullanımı oldukça kolaydır ve Veet Tüy Dökücü Krem’lerin etkisi tıraş bıçağından farklı olarak 1 haftaya kadar sürer. Uygulamadan en iyi sonucu almak için ise cildinizi krem, deodorant gibi kalıntılardan arındırmanız ürünü doğru kullanmaya giden ilk kural.

You might be interested:  Cilt Temizleme Fırçası Ne Işe Yarar?

Tüy Dökücü Sprey Erkek nerelerde kullanılır?

Tüy Dökücü Spreylerin Özellikleri – Erkek cildi için özel olarak tasarlanan tüy dökücü sprey ürünleri bacak, kol, sırt, karın, bikini bölgesi ve koltuk altında kullanıma uygundur. Yüzde, kafada, burunda, gözlerde, meme uçlarında ve vücudun başka hassas bölgelerinde kullanıma uygun değildir.

  • Tüy dökücü sprey erkek ürünleri yüzün yakınına ve bikini bölgesinin doğrudan üstüne asla sıkılmamalıdır.
  • Uçuk, sivilce, varisli damarlar, benler ve yara izleri gibi tahriş olan bölgelerde tüy dökücü sprey kullanılmamalıdır.
  • Ullanım süreleri arasında en az 72 saat süre bulunmalıdır.
  • Olay kullanımı sayesinde görevini kısa sürede yerine getiren erkek tüy dökücü spreyler, etkili ve uzun süreli sonuçlar sağlar.

İçeriğinde bulunan doğal ve yatıştırıcı maddeler sayesinde cilt yapısını korur. Dermatologlar tarafından test edilen ve zengin içeriğe sahip tüy dökücü spreyler, istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanı sıra cildin temizlenmesi ve nemlenmesine etki eder.

Tıraştan daha uzun süre pürüzsüz bir cilt sunan bu ürünler sayesinde rutin bakımınıza harcadığınız zamandan kolayca tasarruf edebilirsiniz. Cildi etkileyen herhangi bir ilaç kullanımı varsa, cildi etkileyen herhangi bir durum içindeyseniz ve ciltle alakalı herhangi bir rahatsızlığınız varsa bu ürünler kullanılmadan önce mutlaka uzman bir hekime danışmak gerekir.

Her kullanımdan önce ürün, uygulama yapmak istenilen küçük bir alana uygulanmalıdır. Biraz bekleyip cildin tepkisini test etmek gerekir.24 saat içerisinde ciltte herhangi bir olumsuz reaksiyon görülmezse, kullanıma devam edilebilir. Ürün kullanımı sonrasında yanma, kızarma, kaşınma ve sızı hissederseniz ürünü hemen cildinizden uzaklaştırın ve soğuk suyla bölgeyi spreyden arındırın.

Vücuttaki reaksiyonlar devam ederse mutlaka uzman bir doktora başvurun. Kullanım sonrasında ciltte kısa süreli bir hassasiyet görülebilir. Bu noktada cildinizi kaşımamanız önemlidir. Erkeklere özel geliştirilen Bioder Bitkisel Erkek Tüy Dökücü Sprey ürünleri, vücuttaki kısa tüylere bile etki eder ve pürüzsüz bir cilt sağlar.

You might be interested:  Cilt Bakımında Ozon Buharı Ne Işe Yarar?

Siz de Bioder’in tamamen doğal içerikli ürünlerini güvenle kullanmak için web sitesine göz atabilirsiniz!