Sulidin Jel Krem Ne Için Kullanılır?

02.12.2022 0 Comments

Sulidin Jel Krem Ne Için Kullanılır
– Burkulma, ezilme, incinme gibi kazalar ya da spor yaralanmalarının neden olduğu ağrı, enflamasyon ve şişme; – Tendovajinit, bursit, omuz-el sendromu ve peri-artropati gibi yumuşak doku romatizmasının lokalize şekilleri; – Lokalize romatik hastalıklar (örneğin; periferik eklemler ve vertebral kolonda osteoartroz).

Sulidin jel ne için kullanılır?

Dejeneratif ve romatizmal hastalıklarına bağlı ağrı ve inflamasyonun semptomatik tedavisinde endikedir.

Sulidin jel nasıl uygulanır?

THERMO SULİDİN ®’i etkilenen bölgeye nazikçe uygulayınız. Tedavi sırasında bandajlama veya kapatma (oklüzyon) uygulamayınız. Etkilenen bölgeye THERMO SULİDİN ®i kuvvetli bir şekilde ovarak sürmeyiniz. THERMO SULİDİN ® koltuk altına uygulanmamalıdır.

Suljel jel ne işe yarar?

SULJEL, yumuşak doku romatizmal hastalıkları; burkulma ve ezilme gibi yumuşak doku travmaları; ağrı, inflamasyon ve kas gerginliği ile karakterize kas ve iskelet sistemi hastalıklarının belirtilerinin (semptomlarının) giderilmesinde kullanılır.

Sulidin jel fiyatı ne kadar?

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 48.33 TL
Barkod : 8699584340842
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022

Sulidin jel içinde ne var?

SULİDİN ® PLUS nedir ve ne için kullanılır? (deriye sürülmek suretiyle uygulanan) kullanılan nonsteroidal antiinflamatuvar ilaçlarlar olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. nimesulid ve %5 lidokain içerir. top olan tüp) içinde kullanıma sunulmaktadır.

Suljel kas gevşetici midir?

şükela: tümü | bugün

mucize gibi bir kremdir. vücutta ağrı ve iltihaba neden olan durumları ortadan kaldırmak için haricen yani sürerek kullanıyorum. burkulma, ezilme gibi durumların tedavisine yardımcı olmaktadır. şu aralar 75tl gibi bir fiyata satılan kas gevşetici/ağrı kesici. abv.

You might be interested:  Epilex Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry’leri takip etmek için giriş yapmalısın. hesabın var mı? giriş yap

Suljel hangi firmanın?

İletişim – Merkez Ofis: Berko İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Yenişehir Mah. Özgür Sok. No: 16-18 Ataşehir/İstanbul

Jelgo jel ne işe yarar yorumlar?

Travma sonucu oluşan ezik, çürük, distorsiyon, hematom ve tendovaginit durumlarında; Omurga kemiğinin ağrılı durumlarında (servikal sendrom, sırt ağrısı, lumbago, siyatik) Yüzeysel tromboflebit ve variköz damarlarda endikedir. Pozoloji: Günde bir kere veya birkaç kere uygulanabilir.

Fenistil jel krem ne işe yarar?

Fenistil Jel Nedir? – Fenistil, jel halinde bulunan ve böcek sokmalarında etkili bir ilaçtır. Bunun yanı sıra ciltte oluşan hafif yanık, kızarıklık, kaşıntı gibi semptomların tedavisinde kullanılmaktadır. Fenistil jel 30 gram olan ambalaj içerisinde her bir gram jel içerisinde 1 mg Dimetinden Maleat içermektedir. Böylelikle ilaç içerisinde 30 mg etken madde bulunduğu anlaşılmaktadır.