Super Viga 150.000 Krem Nasıl Kullanılır?

10.12.2022 0 Comments

Super Viga 150.000 Krem Nasıl Kullanılır
VİGA 150000 Krem Erken Boşalma Sorunlarında Kullanılır. Alerjik Reaksiyon Yapmaz. Bitkisel İçeriklidir.30-45 Dakika Arası Boşalma Süresini Uzatır. Erken Boşalma ile Cinsel Hayatınızdaki Olumsuzlukları Geride Bırakmanıza Yardımcı Olacak Etkin Bir Üründür Kullanım Şekli + Cinsel Aktiviteden 15-20 Dakika Öncesinde Mercimek Tanesi Kadar Penise Sürülür.

 1. Penisin Kök Kısmı ile Baş Kısmına Kadar Alt ve Üst Olmak Üzere Masaj Yapılarak Yedirilir.
 2. Ortalama 15-20 Dakika Sonunda Dilerseniz Ilık Su ile Yıkayabilir Ya da Yıkamadan Da İlişkiye Girebilirsiniz.
 3. Etkileri + Boşalma Süresini Uzatmaktadır.
 4. Işiye Özgüven Verir.
 5. Bu Sayede Boşalma Süresi Çok Daha Uzun Olmaktadır.

+ Partnerinize Karşı Mahcup Olmaktan Kurtulabilirsiniz. + Bireye İlişki Esnasında Motivasyon Sağlamaktadır. Dikkat Edilmesi Gerekenler + Bayanlarda Kullanımı Yoktur. + Keyfi Kullanımı Yapılmamalıdır. + Fazla Miktarda Krem Sürülmemelidir.

Super Viga 150.000 krem ne işe yarar?

Viga 150000 geciktirici krem sizlere geciktirici bir etki sunarak performansınızın daha yukarı çekmenize yardımcı olur. Böylece hem erkekler hem de kadınlar cinsel ilişkiden daha çok zevk alabilirler. Bu ürün tamamen bitkisel yapılardan ortaya çıkarıldığı için birçok cinsel soruna karşı etkili bir üründür.

VIGA 150.000 nedir nasıl kullanılır?

Viga 150000 Krem Nedir ve Nasıl Kullanılır? – Geciktirici etkili Viga sprey, erken boşalma sorunu yaşayan bireylerin sık sık başvurduğu yüksek seviyede etkili bir spreydir. Yalnızca erkeklerin gereksinimlerini yönelik üretilen bu spreyin yardımıyla artık erken boşalma problemi tüm erkek için artık bir sorun olmaktan çıkmaktadır.

 1. Tam olarak bu sebepten ötürü oldukça fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.
 2. Erken boşalma sorunu yalnızca erkekleri etkileyen bir problem değildir.
 3. Erken boşalma sorunu aynı zamanda bu problemi yaşayan erkeklerin partnerleri için de oldukça büyük bir dert niteliğindedir.
 4. Erken boşalma problemi ile yüzleşmek zorunda kalan bir erkeğin partneri yeterince tatmin olamamakta ve orgazm olamadığı için doyuma ulaşamamaktadır.

Dolayısıyla bu ilacın kullanımı cinsel birlikteliğin iki tarafının mutluluğu ve cinsel birlikteliğin sağlıklı ilerlemesi için son derece yararlıdır. Geciktirici Viga 150000 en iyi geciktirici sprey olarak bilinmekte ve sık sık tercih edilmektedir. Viga 150000 sprey, sprey formatında penis yüzeyine ve çevresine püskürtülerek kullanılan ve erkeklerin erken boşalma sorununa karşı oldukça etkili bir formüle sahip olan medikal bir üründür.

Bu ürünün en çekici taraflarından birisi fiyatının oldukça ekonomik olmasıdır. Küçük bir sprey kutusu içerisinde muhafaza edilen Viga 150000 büyük bir kullanım rahatlığına sahiptir. Ergonomik yapısı ile çok kolay bir şekilde taşınabilir. Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli hususların başında spreyin sadece penis bölgesine püskürtülmesi gerektiğidir.

Spreyin testislere püskürtülmemesi gerekmektedir. Oldukça güçlü ve etkili bir formüle sahip olan sprey en iyi geciktirici sprey olarak tanımlanmaktadır. Kullanımdan 15 dakika sonra etkisini gösterecek ve kesintisiz olarak devam edecektir. Etkisini göstermeye başladığı anda sprey su yardımı ile penis çevresinden arındırılmalıdır.

 1. Bol su kullanımı ile sprey arındırıldıktan sonra gönül rahatlığı ile cinsel birliktelik kurulabilir.
 2. Bünyeden bünyeye farklılık gösterse de etkisi birkaç cinsel birliktelik boyunca sürmekte ve 3 saat boyunca yeni bir kullanıma ihtiyacınız kalmadan defalarca kez ilişkiye girmenizi sağlamaktadır.
 3. Viga 150000 spreyini kullanan erkekle 3 saat boyunca erken boşalma kaygısı olmadan rahatça birlikteliğin tadını çıkarmaktadırlar.
You might be interested:  Bb Ve Cc Krem Ne Işe Yarar?

Bir kutu Viga 150000 sprey yaklaşık olarak 50 kez kullanım imkanına sahiptir, Bu açıdan ekonomik olması onu çok fazla tercih edilebilir kılmaktadır. Sürekli olarak bir deodorantmışçasına yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

VIGA 150.000 mendil nasıl kullanılır?

Ödeme Seçenekleri ciceksepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir. Ürün Açıklaması Türkiye de ki erkekler için yeni bir kavram sayılabilir. Cinsel performans ürünleri arasında yenilik açısından en dikkat çekici ürünlerin başında gelen geciktirici mendiller Avrupa da ve özellikle de Amerika Birleşik Devletlerinde on yıllardır kullanılan ürünlerdir.

 • Geciktiriciler arasında hatırı sayılır bir satış sayısına ulaşan geciktirici mendiller diğer geciktiricilere göre çok büyük farklılıklar ortaya koymaktadır.
 • Öncelikle gerçek bir mendil gibi olan ve sadece mendilin geciktirici özelliği olduğunu düşünebilirsiniz.
 • Daha önce kullanmamış ve görmemiş erkekler için bu açıklama yeterlidir.

Ancak etkisi ve kullanımı hakkında daha detaylı bilgi vermek gerekmektedir. Geciktirici mendiller cinsel ilişkiden hemen önce kullanılır. Cinsel ilişkiden hemen önce kullanılan geciktirici mendiller kısa sürede etkisini göstermektedir. Öyle ki kısa sürede etkisini gösteren geciktirici mendillerin bir özelliğini vurgulamış olduk.

 • Çünkü alternatif geciktiriciler anında etki yapmayabiliyorlar ve ani cinsel ilişki öncesi kullanımlarda performans düşüklüğü olabiliyor ancak geciktirici mendiller ise anında etki etmektedir ve bu oldukça önemli bir özelliktir.
 • Geciktirici mendiller sertleşmiş penise kullanılır ve penisin her yerine bir kaç defa sürülerek kullanılan ürünlerdir.

Yani geciktirici mendili sertleşmiş bir penise, her yerine eşit olacak şekilde öneri olarak birden fazla kez sürmeniz önerilir. Sonrasında ise cinsel ilişkiye hazırsınız demektir. Geciktirici mendil kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise penisin kesinlikle temiz olma koşuludur.

 • Aksi takdir de geciktirici mendiller yeterince derinin altına nüfuz edemeyebilir.Bu yüzden geciktirici mendilleri kullanmadan önce penisin her yerini çok iyi şekilde yıkamaz ve temizlemek gerekmektedir.
 • Geciktirici mendiller dermatolojik olarak testlerden geçmiş ürünlerdir ve ten de hiç bir sıkıntı yaratmaz.
You might be interested:  Bacaklardaki Çilek Görünümü Nasıl Geçer Krem?

Bu özellik önemlidir çünkü teninde problem olan kişilerin kullanmasına uygunluğu vardır. Yoğun olmayan ve zararlı olmayan bileşenleri sadece sinir hücrelerini hedef alır ve sinir hücrelerinin hassaslığını azaltır. Bu etkiyi gösterirken derinin hiç bir tabakasına zarar vermez.

Süper Viga ne işe yarar?

Super Viga 50000 Sprey, kişilerin karşısındaki kişileri etkilemek ya da onların daha çok mutlu olması adına üretilen cinsel bir üründür. Kullanımın en temel amacı, erkeklerde bulunan birtakım sorunların çözülmesine yardımcı olmaktır.

Süper Viga krem nasıl kullanılır?

Viga 50000 Krem Siparişi, Satın Alma Süreci ve Fiyatları – İnternette ve birçok noktada farklı fiyat aralıklarındaki kreme ulaşmak mümkün ancak sipariş vermeden önce ürünün orijinalliği hususunda azami dikkat göstermek oldukça önemli. Piyasa değerinin çok altına satış yapan satıcılara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 • Ucuz fiyatlı birçok ürün genellikle sahte ya da imitasyon niteliğinde olmaktadır.
 • Bu yüzden ürünün gerçek ve orijinal olduğundan emin olmaya gayret edin.
 • Sitemizdeki hiçbir ürün imitasyon değildir.
 • Tüm ürünler yetkili satıcılardan bizzat personellerimiz tarafından tedarik edilmektedir.
 • Ürünlerimizin fiyatlarını sizin için en uygun hale getirmek için sık sık güncellemekte ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Güncel fiyatı ürünün sayfasından takip edebilir ve gönül rahatlığı ile orijinal ürününüze ulaşabilirsiniz. Ürünü sipariş edebilmek için sitemizdeki yönergeleri takip edebilir, satış sorumlusuna sizinle paylaştığımız telefon numaraları aracılığı ile ulaşabilir ve yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Geciktirici spreylerin zararı var mı?

Haplar – Doktorunuz size ereksiyonu uzatan haplar reçete edilebilir. Bunlar reçetesiz de satın alınabilir. Ama eczacınıza bütün yan etkilerini sormalısınız ve prospektüsü dikkatle okumalısınız. Bu ilaçlarda temel olarak üç etken maddeden biri bulunur. O maddelerin özelliklerini de tek tek araştırabilirsiniz.

You might be interested:  Stiderm Jel Krem Ne Işe Yarar?

Viga geciktirici krem nasıl kullanılır?

VİGA 50000 Krem Erken Boşalma Sorunlarını Bertaraf Ederek Boşalma Süresini Uzatmaktadır. Böylelikle Erkek Bireyin Boşalma Süresi De Uzamaktadır. Ve Cinsel İlişkiden Alınan Haz ve Performans Büyüleyici Bir Hale Dönüşmektedir. Alerjik Reaksiyon Göstermez Kullanım Şekli + Cinsel İlişkiden 20 Dakika Öncesinde Mercimek Tanesi Büyüklüğü Kadar Penise Sürülür.

Penisin Tüm Uzuv Kısmına Masaj Yapılarak, Krem Deriye Yedirilir. + 20 Dakika Sonra Ilık Su ile Penisi Yıkayabilirsiniz. + Günlük Olarak Bir Kez Kullanılması Yeterlidir. Etkileri + Erken Boşalma Sorununu Ortadan Kaldırır. + Boşalma Süresini Uzatır. + Performans Artışına Destek Olur. Dikkat Edilmesi Gerekenler + Bayanlarda Kullanımı Önerilmez.

+ Keyfi Olarak Kullanımı Yapılmamalıdır. + Önerilen Doz Dışına Çıkılmamalıdır.129.00 TL 79 TL VİGA 50000 Krem Erken Boşalma Sorunlarında Kullanılan Etkin Bir Geciktirici Kremdir. Bu Ürün ile Erken Gelme Sorunlarına Veda Edebilir ve Partnerinize Karşı Bir Kahraman Olabilirsiniz.

Adet Sayısını Seçiniz
Viga 50000 Krem 1 Kutu 79 TL (+ 20 TL Kargo Ücreti)
Viga 50000 Krem 2 Kutu 159 TL (Ücretsiz Kargo)
Viga 50000 Krem 3 Kutu 219 TL (Ücretsiz Kargo)
Viga 50000 Krem 4 Kutu 289 TL (Ücretsiz Kargo)

table>

Kapıda Nakit Ödeme Kapıda Kredi Kartı Ödeme

Geciktirici etkili Viga Krem, erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin en çok başvurduğu son derece etkili bir üründür. Yalnızca erkeklerin ihtiyaçlarına yönelik üretilen bu ürün sayesinde erken boşalma kâbusu birçok erkek için artık bir dert olmaktan çıkmaktadır.

Bu yüzden oldukça sık tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Erken boşalma sorunu yalnızca erkeklerin değil erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin partnerleri için de oldukça büyük bir sorun niteliğindedir. Erken boşalan bir erkeğin partneri yeterince tatmin olamamakta ve orgazm olamadığı için doyuma ulaşamamaktadır.

Dolayısıyla bu ilacın kullanımı hem erkeğin hem de partnerinin mutluluğu ve cinsel birlikteliğin sağlıklı ilerlemesi için son derece elzemdir. Geciktirici Viga 50000 en iyi geciktirici krem olarak bilinmekte ve sık sık tercih edilmektedir.