Ten Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

09.12.2022 0 Comments

Ten Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır
Eşit bir şekilde tüy dökücü kremi istenilen bölgeye sürünüz ve kremi cildinize yedirmeye çalışmayınız. Tüy dökücü kremi paket üzerinde belirtilen süre kadar cildinizde bekletiniz. Kimi tüy dökücü kremlerde bu süre 4 dakika kadarken kimilerinde 10 dakikayı bulmaktadır.

Ten tüy dökücü krem kaç dakika bekletilir?

60,50 TL 36,30 TL %40 indirimli Nasıl Kullanılır? Cildinizin üzerine tüyleri tamamen kapatacak şekilde spatula ile sürünüz.Tüylerin yoğunluğuna bağlı olarak maksimum 10 dakika bekleyiniz. Spatula ile küçük bir bölgede tüylerin alınıp alınmadığını kontrol ediniz.

  • Tüyler Kolaylıkla alınıyorsa kremin tamamını spatulanın ucu ile cildinizden temizleyiniz.
  • Tüyler kolayca alınmıyorsa birkaç dakika daha bekleyiniz.
  • Ancak kremi cildinizde toplam 10 dakikadan fazla bekletmeyiniz.Cildi bol su ile durulayınız.• Göz ile temas ettirmeyiniz.
  • Göz ile temas halinde bol su ile yıkayınız ve ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.

İlk defa kullanacaksanız, uygulayacağınız bölgenin ufak bir kısmında kullanma talimatına uygun olarak deneme yapınız.24 saat sonra cildinizde olumsuz bir reaksiyon oluşmamışsa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. – Yüze, göğüs uçları ve çevresine, genital bölgeye uygulamayınız.

Tahriş olmuş, yanık, yaralı, varisli cilde, egzama, akne ve benlere uygulamayınız.Cildinizi etkileyen ilaç kullanıyorsanız veya cilt hastalığınız varsa, kullanmadan önce doktora başvurunuz. Tüy dökücü krem uygulamasından hemen sonra cildinize alkollü ürün sürmeyiniz, güneşlenmeyiniz. Çocuklardan uzak tutunuz.

– Thioglycolic acid içerir. İçindekiler; Aqua,potassium Thioglycolate,cetearyl alcohol,paraffinium liquidum,Petrolatum,ceteareth-20, Calcium Hydroxide,Octyldodecanol,PEG 75 lanolin,Glycerine,Ürea,Sodium laureth sulfate,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,Tocopheryl Acetate,Gereniol,Linalool,Hexyl Cınnamal,D-limonene Menşei; Türkiye Nasıl Muhafaza Edilmeli? Serin ve kuru yerde saklayınız.

Tüy dökücü krem ne kadar Kalmali?

Veet tü y d ö kücü krem nasıl kullanılı r? – Tü y d ö kücü kremler, temizlenmek istenilen tüylerdeki keratin maddesini eriterek, kılların k ö klere yakın bir noktadan d ö külmesini sağlar. Sadece 10 dakikada ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlayacak Veet tü y d ö kücü nasıl kullanılır, iş lem s ırasında nelere dikkat etmek gerekir beraber bakalım.

You might be interested:  Eski Kimlik Cilt No Nerede Yazar?

İlk olarak ürünü kullanmadan ö nce talimatları okuyun ve uygulama sırasında paket üzerinde yazılan süreyi aşmamaya ö zen g ö sterin. Tüyleri temizlemek istediğiniz b ö lgeye, kremi kılları tamamen kapatacak şekilde paketin içerisinden çıkan spatula yardımıyla sürün. Kremi cildinizde 3 dakika bekletin. Ardından küçük bir b ö lgedeki ürünü sıyırıp tüylerin çıkı p çıkmadığını kontrol edin. Tüyler d ö küldüyse kremi cildinizden tamamen sıyırın. Eğer 3 dakika sonrasında sonucu yeterli g ö rmediyseniz 1-2 dakika daha bekleyebilirsiniz. Son olarak cildinizi bol su ile durulayın. Bu aşamada çok sıcak su kullanmamaya dikkat edin. Buhar ve yüksek sıcaklık cildin kurumasına sebep olur.