Tru Jel Krem Ne Işe Yarar?

12.12.2022 0 Comments

Tru Jel Krem Ne Işe Yarar
Trujel Ne İşe Yarar? – Kullanım alanlarını ve nerede kullanacağınızı size tüm ayrıntıları ile aktaralım. Aşağıdaki rahatsızlıklarda bu jeli kullanabilirsiniz.

Yumuşak doku iltihaplarının iyileştirilmesinde kullanılır. Vücutta iltihap ve ağrıya neden olan biyolojik etkileri ortadan kaldırır. Bölgesel romatizma hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Spor yaralanmalarının tedavisinde kullanılır. Spor yaralanmaları sonucu oluşan ağrı, iltihaplanma ve şişmenin iyi edilmesinde kullanılır. Burkulma, incinme, ezilme sorunlarının iyi edilmesinde kullanılır. Boyun ağrıları, bel ağrıları, sırt ağrıları, bacak ağrıları ve ani gelişen ağrıların geçirilmesinde kullanılır. Ödemle birlikte ortaya çıkan ağrıların iyi edilmesinde kullanılır. Diz benzeri yüzeysel eklemlerin kireçlenmesi (artroza) gibi durumların iyi edilmesinde kullanılır.

Tru jel Niçin Kullanılır?

Dahildir. TERAPİX etkilenen kas ve eklem üzerindeki cilde sürüldüğünde, eklemlerdeki ve kaslardaki şişliği azaltmaya ve ağrıyı kesmeye yardımcı olur. TERAPİX, romatizma, burkulma, incinme ve eklemde (diz, bilek, ayak bileği vs) hafif (osteoartrit) kireçlenme tedavisinde kullanılır.

Trujel krem nedir ne için kullanılır?

TRUJEL haricen kullanım için formüle edilmiş antiinflamatuvar, analjezik bir üründür. Beyaz, yağsız krem ciltten kolayca emilir. Sulu-alkolik baz sakinleştirici ve serinletici bir etki sağlar.

Trujel fiyatı nedir?

Sadece eczanelerde satılır.

Perakende Satış Fiyatı : 28.92 TL
Barkod : 8680080340689
Fiyat geçerlilik tarihi : 09.07.2022

Diklofenak nedir ne işe yarar?

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Diklofenak
Sistematik ( IUPAC ) adı
2-ethanoic acid
Kimlik belirteçleri
CAS numarası 15307-86-5
ATC kodu M02
PubChem 3033
DrugBank APRD00527
Kimyasal özellikler
Kimyasal formül C 14 H 11 Cl 2 N 1 O 2
Moleküler ağırlık 296.148 g/mol g/mol
Farmakokinetik özellikler
Biyoyararlanım 100%
Proteine bağlanma 99% den fazla
Metabolizma Hepatik aktif metabolitleri yoktur
Yarılanma ömrü 1,2 – 2 saat (ilacın % 35 i enterohepatik yeniden sirkülasyona girer)
Atılma % 1 idrarla, Safra ile
Tedavi bilgileri
Gebelik kategorisi Avustralya – A
Yasal durum Reçete ile satılır
Uygulama yolu Oral, rektal, intramüsküler, intravenöz, topikal
  • g
  • t
  • d
You might be interested:  Sihirli Bb Krem Ne Işe Yarar?

Diklofenak (ticari adları ile Dolorex, Voltaren, Diclomec, Dikloron, Dicloflam, Cataflam gibi.) enflamasyonu azaltmak ve ağrıyı dindirmek için artrit ve akut sakatlanmalarda kullanılan bir non steroidal antiinflamatuar ilaçtır, Âdet sancısı ve ağrılı âdet görmede de kullanılır. Diklofenak en güçlü analjezik etkiye sahip narkotik olmayan bir ağrı kesicidir.